RN732BTTD9313F50
MFR.Part #
RN732BTTD9313F50
JLCPCB Part #
C4027305
Description
-55℃~+155℃ 125mW 931kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS