RN732BTTD9313D25
MFR.Part #
RN732BTTD9313D25
JLCPCB Part #
C4325748
Description
-55℃~+155℃ 125mW 931kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS