RN732BTTD9311C10
MFR.Part #
RN732BTTD9311C10
JLCPCB Part #
C4075851
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS