RN732BTTD9310C10
MFR.Part #
RN732BTTD9310C10
JLCPCB Part #
C4317551
Description
-55℃~+155℃ 125mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS