RN732BTTD92R0F25
MFR.Part #
RN732BTTD92R0F25
JLCPCB Part #
C4188155
Description
-55℃~+155℃ 125mW 92Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS