RN732BTTD92R0C50
MFR.Part #
RN732BTTD92R0C50
JLCPCB Part #
C4089574
Description
-55℃~+155℃ 125mW 92Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS