RN732BTTD9201B50
MFR.Part #
RN732BTTD9201B50
JLCPCB Part #
C3961989
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS