RN732BTTD9200D100
MFR.Part #
RN732BTTD9200D100
JLCPCB Part #
C4222800
Description
-55℃~+155℃ 125mW 920Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS