RN732BTTD9200C50
MFR.Part #
RN732BTTD9200C50
JLCPCB Part #
C4317979
Description
-55℃~+155℃ 125mW 920Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS