RN732BTTD9200A25
MFR.Part #
RN732BTTD9200A25
JLCPCB Part #
C3923127
Description
-55℃~+155℃ 125mW 920Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS