RN732BTTD91R0F50
MFR.Part #
RN732BTTD91R0F50
JLCPCB Part #
C4052808
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS