RN732BTTD9103F25
MFR.Part #
RN732BTTD9103F25
JLCPCB Part #
C3917578
Description
-55℃~+155℃ 125mW 910kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS