RN732BTTD9101A10
MFR.Part #
RN732BTTD9101A10
JLCPCB Part #
C3986900
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS