RN732BTTD9100C25
MFR.Part #
RN732BTTD9100C25
JLCPCB Part #
C4229824
Description
-55℃~+155℃ 125mW 910Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS