RN732BTTD90R9D100
MFR.Part #
RN732BTTD90R9D100
JLCPCB Part #
C4234604
Description
-55℃~+155℃ 125mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS