RN732BTTD9092F100
MFR.Part #
RN732BTTD9092F100
JLCPCB Part #
C3932869
Description
-55℃~+155℃ 125mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS