RN732BTTD9092A10
MFR.Part #
RN732BTTD9092A10
JLCPCB Part #
C4344839
Description
-55℃~+155℃ 125mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS