RN732BTTD9091F50
MFR.Part #
RN732BTTD9091F50
JLCPCB Part #
C4005199
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS