RN732BTTD9091A25
MFR.Part #
RN732BTTD9091A25
JLCPCB Part #
C4147775
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS