RN732BTTD9090D50
MFR.Part #
RN732BTTD9090D50
JLCPCB Part #
C4104685
Description
-55℃~+155℃ 125mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS