RN732BTTD9090B10
MFR.Part #
RN732BTTD9090B10
JLCPCB Part #
C3935944
Description
-55℃~+155℃ 125mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS