RN732BTTD9090A10
MFR.Part #
RN732BTTD9090A10
JLCPCB Part #
C4088466
Description
-55℃~+155℃ 125mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS