RN732BTTD8981B10
MFR.Part #
RN732BTTD8981B10
JLCPCB Part #
C3962531
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.98kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS