RN732BTTD8980C50
MFR.Part #
RN732BTTD8980C50
JLCPCB Part #
C6407551
Description
-55℃~+155℃ 125mW 898Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS