RN732BTTD8980B25
MFR.Part #
RN732BTTD8980B25
JLCPCB Part #
C3945945
Description
-55℃~+155℃ 125mW 898Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS