RN732BTTD8871C25
MFR.Part #
RN732BTTD8871C25
JLCPCB Part #
C5863796
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS