RN732BTTD8870D50
MFR.Part #
RN732BTTD8870D50
JLCPCB Part #
C4018920
Description
-55℃~+155℃ 125mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS