RN732BTTD8870A10
MFR.Part #
RN732BTTD8870A10
JLCPCB Part #
C4130948
Description
-55℃~+155℃ 125mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS