RN732BTTD87R6C50
MFR.Part #
RN732BTTD87R6C50
JLCPCB Part #
C4081259
Description
-55℃~+155℃ 125mW 87.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS