RN732BTTD87R6B50
MFR.Part #
RN732BTTD87R6B50
JLCPCB Part #
C3988470
Description
-55℃~+155℃ 125mW 87.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS