RN732BTTD8763F25
MFR.Part #
RN732BTTD8763F25
JLCPCB Part #
C6982550
Description
-55℃~+155℃ 125mW 876kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS