RN732BTTD8762F50
MFR.Part #
RN732BTTD8762F50
JLCPCB Part #
C4291965
Description
-55℃~+155℃ 125mW 87.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS