RN732BTTD8761A05
MFR.Part #
RN732BTTD8761A05
JLCPCB Part #
C4022332
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.76kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS