RN732BTTD8760D25
MFR.Part #
RN732BTTD8760D25
JLCPCB Part #
C3922763
Description
-55℃~+155℃ 125mW 876Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS