RN732BTTD86R6F50
MFR.Part #
RN732BTTD86R6F50
JLCPCB Part #
C4233116
Description
-55℃~+155℃ 125mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS