RN732BTTD86R6A25
MFR.Part #
RN732BTTD86R6A25
JLCPCB Part #
C4085301
Description
-55℃~+155℃ 125mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS