RN732BTTD8663D50
MFR.Part #
RN732BTTD8663D50
JLCPCB Part #
C4051340
Description
-55℃~+155℃ 125mW 866kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS