RN732BTTD8661F100
MFR.Part #
RN732BTTD8661F100
JLCPCB Part #
C4104427
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS