RN732BTTD8661F10
MFR.Part #
RN732BTTD8661F10
JLCPCB Part #
C4018600
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS