RN732BTTD8660F50
MFR.Part #
RN732BTTD8660F50
JLCPCB Part #
C4175227
Description
-55℃~+155℃ 125mW 866Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS