RN732BTTD8563D100
MFR.Part #
RN732BTTD8563D100
JLCPCB Part #
C4214307
Description
-55℃~+155℃ 125mW 856kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS