RN732BTTD8562F100
MFR.Part #
RN732BTTD8562F100
JLCPCB Part #
C4192173
Description
-55℃~+155℃ 125mW 85.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS