RN732BTTD8561C10
MFR.Part #
RN732BTTD8561C10
JLCPCB Part #
C4114921
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.56kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS