RN732BTTD8560D25
MFR.Part #
RN732BTTD8560D25
JLCPCB Part #
C3917440
Description
-55℃~+155℃ 125mW 856Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS