RN732BTTD8453B50
MFR.Part #
RN732BTTD8453B50
JLCPCB Part #
C4009808
Description
-55℃~+155℃ 125mW 845kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS