RN732BTTD8452F50
MFR.Part #
RN732BTTD8452F50
JLCPCB Part #
C4065319
Description
-55℃~+155℃ 125mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS