RN732BTTD8452D10
MFR.Part #
RN732BTTD8452D10
JLCPCB Part #
C4249001
Description
-55℃~+155℃ 125mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS