RN732BTTD8452B50
MFR.Part #
RN732BTTD8452B50
JLCPCB Part #
C4128676
Description
-55℃~+155℃ 125mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS