RN732BTTD8452A10
MFR.Part #
RN732BTTD8452A10
JLCPCB Part #
C4207264
Description
-55℃~+155℃ 125mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS