RN732BTTD8451F25
MFR.Part #
RN732BTTD8451F25
JLCPCB Part #
C4054903
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS